W niedzielę, 23 października 2022 r. Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży i Akcja Katolicka z par. św. Jadwigi w Ostrowcu Świętokrzyskim zorganizowali kiermasz ciast, z których dochód przeznaczony został na cele charytatywne. Wszystkim parafianom, którzy wsparli tę akcję składamy serdeczne Bóg zapłać.
Similar Posts
Radio DiakoniaSan
Napisane
Już 12 kwietnia 2026 r. w Niedzielę Miłosierdzia Bożego rozpoczyna swoją działalność Radio DiakoniaSan! Jest to nowe radio Akcji Katolickiej Diecezji Sandomierskiej! Zapraszamy…
Spotkania w parafialnych oddziałach Akcji Katolickiej
Napisane
W ostatnich miesiącach ks. Asystent Tomasz Zych, a także w miarę możliwości Pani Prezes Bożena Kapuściak, odwiedzają poszczególne oddziały parafialne Akcji Katolickiej naszej…
Posiedzenie zarządu DIAK
Napisane
We wtorek 27 stycznia odbyło się w Sandomierzu posiedzenie zarządu DIAK, na którym ustalono kierunki pracy na rok 2026 oraz kalendarz wydarzeń.





