We wtorek 27 stycznia odbyło się w Sandomierzu posiedzenie zarządu DIAK, na którym ustalono kierunki pracy na rok 2026 oraz kalendarz wydarzeń.

We wtorek 27 stycznia odbyło się w Sandomierzu posiedzenie zarządu DIAK, na którym ustalono kierunki pracy na rok 2026 oraz kalendarz wydarzeń.

Obmyjcie się, czyści bądźcie! Usuńcie zło uczynków waszych sprzed moich oczu! Przestańcie czynić zło! Zaprawiajcie się w dobrem (Iz 1,16-17) W duchu tych…
W sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Ostrowcu Świętokrzyskim członkowie Akcji Katolickiej Diecezji Sandomierskiej zgromadzili się, aby przeżywać wspólnie święto patronalne Chrystusa Króla Wszechświata. Eucharystii…
Piesza pielgrzymka z Włostowa do Karwowa – miejsca urodzenia błogosławionego Wincentego Kadłubka, patrona Diecezji Sandomierskiej oraz obrady DIAK.